Miejski szyk


Zapraszam Państwa na wspaniałą metamorfozę 3 pomieszczeń w mieszkaniu młodej, aktywnej kobiety. Mieszkanie znajduje się w kilkurodzinnym, wolnostojącym domu na jednej z wielkopolskich wsi. Generalny remont mieszkania z lat 90-tych, pozwolił na odkrycie ogromnego potencjału, który zmienił babcine wnętrze w apartament w miejskim stylu.

Wyburzenie ściany dzielącej kuchnię od dużego korytarza, pozwoliło na wykorzystanie dużej przestrzeni, jaką zajmował ciemny, zabudowany boazerią korytarz. Dzięki tej zmianie, uzyskano miejsce do wypoczynku, która łączy się z sercem domu, jakim jest przestronna, jasna kuchnia z odrestaurowanym stołem oraz krzesłami, które są pamiątką rodzinną.

Zmiana krzykliwego koloru ścian w sypialni, na śnieżną biel, przywróciła prawidłowe proporcje tego prawie 20 metrowego pomieszczenia. Dodatkowo, zabudowanie jednej ze ścian elegancką, białą szafą, pozwala nie tylko łatwe utrzymanie porządku, ale również na ograniczenie do minimum ilości mebli w całym mieszkaniu. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni oraz harmonia pastelowych kolorów, pozwala na idealny odpoczynek w tym przytulnym, kobiecym wnętrzu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *